www.swinger.cz  - Vaše příběhy CZ

 

Moje první návštěva swinger klubu - od Marty z Prahy
napsala Marta z Prahy

Swingerkou snadno a rychle - v několika jednoduchých krocích :-)
napsala Hanka z Kutné Hory

 


Moje první návštěva swingersklubu

Jsem už delší dobu bez stálého partnera a tak vysedávám u počítače na serveru Rande. Jednou v noci mě tam oslovil jeden chlapík, že jede se svým kamarádem na swingerspárty a nemají ani jeden s sebou partnerku. Protože jsem o něčem takovém kdysi trochu uvažovala a s jedním známým i tak trochu plánovala sex ve čtyřech (2+2), zaujalo mě to. Chvíli jsem ještě váhala, přece jen působil strach z neznámého. Ještě jsem si nechala vysvětlit blíž, jak přesně to na té swingerspárty vypadá - a pak už jsem se nechala přesvědčit.

Druhý den jsme vyrazili. Cesta byla dlouhá-jeli jsme do Německa. Celou cestu se ve mně střídaly pocity obav a zvědavosti. Myslím, že jak jsme se blížili a jak jsem si s dotyčným známým o swingerspárty povídala, vítězila zvědavost nad obavami.

A pak už jsme byli na místě. Přijeli jsme asi o hodinu později, proto jsme se jen v rychlosti zastavili v hotelu, abychom se ubytovali a vyzkoušeli, co bych si mohla vzít na sebe…. Na téhle swingerspárty, kam jsme mířili, platí pravidlo, že všichni přítomní musí být patřičně sexy oblečeni. Neuměla jsem si přesně představit, v čem bych tam měla jít. Žádný takový obleček nevlastním. Ale i na to byl můj společník připravený. Věnoval mi pěknou černou sítěnou kombinézu. Dá se říci, že vůbec nic nezakrývala, ale přesto jsem se ke svému překvapení v ní cítila oblečená a ne nahá…. Prostě jsem se v ní cítila dost dobře. Řekla bych skoro, že to byla láska na první pohled…. Mírné obavy však přesto přetrvávaly. Jela jsem tam totiž s pocitem menších mindráků z toho, že už nejsem nejmladší a ani moje postava není zrovna modelová. Všechny negativní pocity zmizely jako by mávnul kouzelným proutkem ve chvíli, když jsem trochu ostýchavě oblečená-neoblečená v síti jako chytrá horákyně a tudíž téměř nahá, vešla. Nikdo se na mě nedíval s nějakým byť i náznakem pohoršení. Nikdo nikoho neodsuzuval....

Všichni všechny tolerují a to je na swingersklubu asi to nejúžasnější. Zbytečné přihlouplé předsudky a mindráky jdou stranou a člověk popustí uzdu své utajované a omezované přirozenosti. Myslím, že psychické problémy v této oblasti vznikají naprosto zbytečně kvůli špatným poznámkám či pohledům ostatních mnohdy nesebekritických lidiček. A proto také jako já hrdě vstupte ať už vypadáte jakkoli určitě budete do tohoto zvláštního společenství dobře přijati.

A jak to v takovém klubu vypadá..?? Nejdříve dostanete klíč od skříňky, kde si uložíte všechny své věci a převlečeni do patřičného sexy prádla můžete vstoupit do dalších prostor. Největší místnost je „společenská“ a zahrnuje současně bar, taneční parket i místo k posezení. Dál jsou tu samozřejmě toalety a sprchové kouty ale hlavně spousta maličkých místnůstek určených pro to hlavní, za čím se do swingersklubů chodí – pro milování. Ve většině z nich je šero a měkké matrace na zemi. Samozřejmostí jsou v každé místnůstce košíčky s kondomy a papírové ručníky. A když se unavíte nebo vám vyhládne, můžete jít do dalších prostor klubu, kde na vás čeká bohaté pohoštění dle vlastního výběru. Několik druhů vařeného jídla, studené pohoštění i zelenina a ovoce…. Každý podle své chuti. Aby se po občerstvení a osvěžení u baru mohl dále věnovat tomu, co se mu nejvíce líbí.

Zde totiž nic nemusíte, jen děláte to, na co máte chuť. Můžete se třeba celý večer jen dívat. Ale k tomu těžko dojde s největší pravděpodobností budete strženi do víru děje stejně jako já. Prostředí klubu totiž působí jako katalyzátor a mě připadali skoro všichni přítomní příjemní a spříznění – otevření všemu dění. Ač jsem se nikdy dříve nemazlila natož milovala před třetí osobou, celková atmosféra klubu mi dala pocit, že to není nic nenormálního. Při prvním pohledu na souložící páry jsem sice pociťovala trochu ostychu a měla jsem trošku tendenci odvracet pohled ale po nějaké chvíli ten pocit opadne a člověk se podívá a pak i nesměle sáhne…

Zvláštní pocit… Můžete se milovat se svým partnerem, se kterým jste do klubu přišli, ale také se spolu s ním přidat k některé milující se dvojici nebo se dokonce sblížit s kýmkoli z přítomných.

Kdo by si myslel, že do swingersklubu přicházejí pánové jen pro své vlastní uspokojení, velice by se mýlil. Ač jsme se vzájemně vlastně vůbec neznali, chovali se snad lépe než leckterý blízký partner. Měla jsem pocit, že jim na mě a mém prožitku záleží snad ještě více než na jejich. Oboustranný orální sex je v těchto místech úplně normální. A ještě : představte si, dámy, že ležíte na houpající se kůži zavěšené ke stropu a kolem vás stojí 4 muži, kteří vás nadšeně pozorují a dotýkají se vás a hladí a po vás vůbec nic nechtějí. To se mě osobně nepoštěstilo, ale při příští návštěvě bych ráda tenhle pocit okusila.

Nemám z celé návštěvy klubu jediný negativní pocit. V myšlenkách se vracím a je mi dobře. Už teď cestou domů se těším na další návštěvu. Je to báječné odreagování od reality, ode vší přetvářky, konvencí a stresů člověk nic nemusí dělá jen to, co ho těší. To prostředí ve mně probudilo ještě větší potřebu dotýkání, mazlení a sexu než mám za normálních okolností. Proto bych doporučovala swingersklub jako terapii. Pro všechny, kdo jsou toho jen trošku schopni. Je to lepší než sexuologická poradna. Problémy v sexu i ostatní odplynou jako voda a účinek je určitě lepší než teoretické rady lékaře. I stereotypní a zaběhnutý manželský život dostane nový svěží impuls….

Marta z Prahy - eMail Marta.sw@seznam.cz

 

 

Swingerkou snadno a rychle - v několika jednoduchých krocích :-)


Ahoj, jmenuju se Hanka. A chci vyprávět o svém prvním setkání se swingers. Proč? Než jsem odjela, přečetla jsem si právě tady příspěvek Marty z Prahy. Pomohlo mi to rozptýlit poslední obavy – a zažít absolutně nejlepší Silvestr svého života. Byla jsem rozhodnutá jet – ale po přečtení příspěvku od Marty jsem navíc odjela bez obav. Jak se ukázalo, právem. Byl to naprosto úžasný zážitek.

Jí to nijak vrátit nemohu – tak to zkusím vyrovnat tím, že možná svými písmenky otevřu cestu dalším. Možná je někdo z vás ve stejné situaci, jako dříve já – a domnívá se, že „tohle pro mě není“. A možná tak ochuzuje svůj život o mnoho víc, než bezva sex. Až tak zásadně nevadí něco neprožít - určitě během života mineme více zážitků, po jejichž absenci ani nevzdechneme – vždyť nevíme, o co přicházíme. Tohle ale nebyl jen zážitek sexuální (i když skvělý) - tahle zkušenost mi toho přinesla do života pozitivního mnohem víc.
Na otázku čeho mne napadá: nadhled, nelpění, toleranci, sebepřijetí.. Ale to by bylo moc složité.

Je jedno slovo, které ta všechna spojuje dohromady – a které mne napadlo, jak jsem do klubu vstoupila, které mne napadá, když na to vzpomínám – a hlavně: které se mnou zůstalo dál, ačkoli jsem dávno doma: POHODA:-) Možná, že ten, kdo tuhle zkušenost zatím nemá si představuje totéž co já: že swingers jsou lidé nezkrotného sexuálního apetitu, s trochou exhibice v těle, kteří se prostě už tak narodili – a jsou v téhle oblasti prostě nestřídmí. Od každého trochu - taky pravda.. A určitě je pravda, že kde nic není – tam chuť zajít na swingers party nevznikne ;-) Ale: vůbec není pravda, že jen erotoman a nymfomanka se kvalifikují.

Pohoda nevznikne - kde není svoboda – a ta je na swingers party absolutní. Ne tu znamená NE – a to bez výjimky. Je na vás, zda sex mít budete, nebo ne. Zda to bude jen s partnerem, se kterým jste přišli, nebo i s dalšími. Můžete taky klidně celou noc jen protancovat, prosedět u baru, povídat si, nebo se jen mazlit. Nebo zkusit realizovat některou ze svých odvážnějších sexuálních fantazií. Nebo se pro začátek jen dívat, jak ji realizuje někdo jiný - prostě cokoli, pro co se svobodně rozhodnete. Pokud vaše rozhodnutí neporušuje svobodu jiných lidí – je to čistě na vás.

Moje vůbec nejsilnější dojmy z toho večera byly právě tyhle tři: nikdy jsem neviděla pohromadě tolik lidí v absolutní, nehrané pohodě.. Nikdy jsem jich neviděla tolik se samozřejmou tolerancí všech ke všem – počínaje tím nejdůležitějším: sám k sobě.. A nikdy jsem nebyla na oslavě Silvestra, kde jakékoli množství pití bylo zdarma v ceně vstupenky – a vůbec nikdo nebyl opilý.. :-))

A co těch několik jednoduchých kroků – jak se stát swingerkou? Měla jsem k tomu opravdu dost daleko – vlastně, myslela, že něco takového je zcela mimo mne.. Desítky let jsem byla věrná manželka. Žena jednoho muže. Dokud sex doma nepřestal – a nepřestalo mne po čtyřech letech bavit dělat si to pořád sama.. Na net jsem si přišla nejprve jen povídat. Nechtěla jsem nic v realitě. Nakonec se stalo, že mne někdo zaujal – a já názor změnila – ale pořád bylo hodně věcí, které jsem vnímala jako „mimo mou mísu“.
Ne vždy je to, jak žijeme, projevem toho, co bychom doopravdy chtěli. Některé věci nezměníte přes noc – ale přes postupné kroky, vnitřní uvolnění - a osvobození se z konvencí – cesta vede. Jako ta moje.

O co v životě jde – je cítit se v pohodě. Pokud se tak teď necítíte – zkuste popřemýšlet proč. Přijde mi, že nemůže být náhoda, že ze všech těch lidí tam vyzařovala taková pohoda. Jen to potvrdilo můj dávný názor, že zanedbaný sex je prapůvodcem všeho zla :-) Nenaplněné touhy a představy, sexuální hlad – to činí lidi žlučovitými, nepříjemnými, agresívními, nepřejícnými – nemyslíte?

Vím, že život je složitý – a nejlepší (ale ne nejsnadnější) cesta je, když na sexuální spokojenosti spolupracují nejméně dva. Jenže - ten druhý doma bohužel nespolupracuje, viďte? Pak si hledáme jiné možnosti – a jdeme do toho s nejlepšími úmysly, že nechceme nic na svém životě měnit – ale ono i tohle je závislé na spolupráci druhého. A on toho ne vždy zůstane schopen. Začne mít nároky, za spolupráci na našem sexuálním uspokojení požaduje závazky.. Je to často komplikované, že? City si chceme nechat investované jinde - chyběl jen sex – ale koupit si k němu musíme něco navíc? Zaplatit cenu, kterou nejsme ochotni?
Pokud na tahle slova pokyvujete - pak bych řekla – že je pro vás swingers party správné řešení.

Můžete realizovat sex doopravdy nezávazně – a navíc si splnit i své tajné sny.. Nebo například změnit svůj negativní názor na gynekologické křeslo, jako já :-)) A k tomu: druhý den není třeba dotyčnému posílat spokojené sms, abyste ho/ji udrželi v dobré náladě a ochotě příště zase spolupracovat.
Drsně řečeno, na ženu? Nemyslím - jen pravdivě. Nic ovšem neplatí generálně pro každého. Mluvím za sebe. Co jsem chtěla říct: věci, se kterými nejste spokojeni, se dají měnit. A někdy to může být způsob, o kterém byste na první pohled neuvažovali. A jako bonus – a přesto, co jsem psala výše – můžete dokonce i najít skvělé nové přátele. Jako se to stalo mně. Někdy nacházíme cenné věci na místech, kde bychom je nikdy nehledali. Život má smysl pro humor. A dokáže být velmi štědrý, když jsme otevření příležitostem - a dáme mu možnost..

Přeji vám všem hodně štěstí a pohody v roce 2009

Hanka z Kutné Hory eMail hetera1@centrum.cz